אודות מדריכים בדרכים:

תוכנית מדריכים בדרכים הינה תוכנית של אנשים למען אנשים שקמה מהשטח ומהצורך להגדיל את המודעות לעידוד אורח חיים בריא, פעיל ובטוח לילדים ולמבוגרים.התוכנית מביאה גישה חדשה שבה כל אזרח בארץ ,ילד או בוגר, יוכל להשפיע בעצמו על חייו ועל חיי האנשים הקרובים לו על ידי פעילות הדרכתית והעלאת המודעות להיבטים שונים בתחומי האורח חיים פעיל בריא ובטוח (אופניים , הליכה בטוחה , תזונה וכו’) .

התוכנית פועלת בבתי ספר ברחבי הארץ החל משנת 2012 ובשנים האחרונות פעלנו בכ-600 בתי ספר בארץ והשפענו על כ-400,000 ילדים. 

הארגון הינו ארגון ללא מטרות רווח שנוסד ביוזמת אייל הרשטיק

הקודם
הבא

שקיפות:

בתי ספר בפעילות
מודרכים
מתנדבים
שנים של עשייה

הצוות המקצועי שלנו

אייל הרשטיק

מייסד ומנכ"ל

בן 38 ,מהנדס תעשייה וניהול  B.SC, סמנכ”ל איגוד האופניים בישראל, עבד בעבר בצוותי פיתוח  טכנולוגי  בחברות הייטק. יזם את עצומת “יש חיים בשוליים ,אל תדרסו אותם”. חבר וועדת ההיגוי הממשלתית לקידום ענף האופניים. חבר בצוות תכנון שביל ישראל לאופניים. בעבר כתב YNET  לנושאי אופניים. הקים את פרויקט “אופניים לכולם”.איש השנה של מגזין אופניים לשנת 2011.

יוסי זיגדון

מנהל אזור מרכז

נשוי+3 ילדים, בעל תואר ראשון במדעי החברה והרוח. מעצב גרפי ופרסומאי עבד במשרד פרסום JWTisrael , מייסד מועדון רכיבה ״גלגלי המושבות”. חבר בוועדת תכנון שבילי אופניים בפתח תקוה. מתנדב ביחידת האופניים במשטרת ישראל ומתנדב לשירות מילואים. האני המאמין שלי מתבסס על שילוב של ערכים כמו קהילתיות, כבוד וחברות, עצמאות, אחריות ומימוש עצמי.

עדי ריימן חיון

מנהלת פרויקטים בכירה

נשואה +3 ילדים מהעיר חולון. בוגרת מכללת צעד ראשון לליווי והתפתחות תינוקות כל חיי עסקתי בעולם הילדים כעשור עבדתי בהדרכת טבע בגני ילדים , ובליווי התפתחותי לתינוקות. היה לי ברור שעולם הילדים קוסם לי שאני רוצה שתהיה לי אמירה ועשייה להובלה חיובית. מנהלת את הפרוייקט בנתניה ורשויות נוספות בהנאה ואמונה בדור המנהיגים שהארגון מצמיח.

"פעילות שנותנת משמעות מיוחדת לתלמידים שמעבירים אותה .. הם מדברים לחברים שלהם בגובה העיניים והדברים נקלטים יותר טוב . המדריכה שלימדה את הנושא היתה מקסימה והתלמידים העבירו את השיעור כמו גדולים.. יום השיא לרכיבה על האופניים היה יום כיף וחוויה במיוחד שהיו לנו שני אנשים מקסימים שעשו את הפעילות לאתגר עבור הילדים"
שמעון
מנהל ממ"ד נועם נתניה