אודות מדריכים בדרכים:

תוכנית מדריכים בדרכים הינה תוכנית של אנשים למען אנשים שקמה מהשטח ומהצורך להגדיל את המודעות לעידוד אורח חיים בריא, פעיל ובטוח לילדים ולמבוגרים.התוכנית מביאה גישה חדשה שבה כל אזרח בארץ ,ילד או בוגר, יוכל להשפיע בעצמו על חייו ועל חיי האנשים הקרובים לו על ידי פעילות הדרכתית והעלאת המודעות להיבטים שונים בתחומי האורח חיים פעיל בריא ובטוח (אופניים , הליכה בטוחה , תזונה וכו’) .

התוכנית פועלת בבתי ספר ברחבי הארץ החל משנת 2012 ובשנים האחרונות פעלנו בכ-600 בתי ספר בארץ והשפענו על כ-400,000 ילדים. 

הארגון הינו ארגון ללא מטרות רווח שנוסד ביוזמת אייל הרשטיק

שקיפות:

בתי ספר בפעילות
מודרכים
מתנדבים
שנים של עשייה

הצוות המקצועי שלנו

אייל הרשטיק

מייסד ומנכ"ל

בן 38 ,מהנדס תעשייה וניהול  B.SC, סמנכ”ל איגוד האופניים בישראל, עבד בעבר בצוותי פיתוח  טכנולוגי  בחברות הייטק. יזם את עצומת “יש חיים בשוליים ,אל תדרסו אותם”. חבר וועדת ההיגוי הממשלתית לקידום ענף האופניים. חבר בצוות תכנון שביל ישראל לאופניים. בעבר כתב YNET  לנושאי אופניים. הקים את פרויקט “אופניים לכולם”.איש השנה של מגזין אופניים לשנת 2011.

יוסי זיגדון

מנהל אזור מרכז

נשוי+3 ילדים, בעל תואר ראשון במדעי החברה והרוח. מעצב גרפי ופרסומאי עבד במשרד פרסום JWTisrael , מייסד מועדון רכיבה ״גלגלי המושבות”. חבר בוועדת תכנון שבילי אופניים בפתח תקוה. מתנדב ביחידת האופניים במשטרת ישראל ומתנדב לשירות מילואים. האני המאמין שלי מתבסס על שילוב של ערכים כמו קהילתיות, כבוד וחברות, עצמאות, אחריות ומימוש עצמי.

עדי ריימן חיון

מנהלת פרויקטים בכירה

נשואה +3 ילדים מהעיר חולון. בוגרת מכללת צעד ראשון לליווי והתפתחות תינוקות כל חיי עסקתי בעולם הילדים כעשור עבדתי בהדרכת טבע בגני ילדים , ובליווי התפתחותי לתינוקות. היה לי ברור שעולם הילדים קוסם לי שאני רוצה שתהיה לי אמירה ועשייה להובלה חיובית. מנהלת את הפרוייקט בנתניה ורשויות נוספות בהנאה ואמונה בדור המנהיגים שהארגון מצמיח.

חברי הוועד המנהל (בהתנדבות):

פז כהן

יו"ר פורום ועדי ההורים היישוביים (ועד ההורים הארצי) וארגון ההורים בירושלים. מנכ"ל "אנו - עושים שינוי". מילא וממלא שורה של תפקידים במגזר הממשלתי והפרטי. יזם וניהל מספר חברות פרטיות ופרויקטים ממשלתיים. בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני במנהל עסקים ועמית במכון אבילדסו (אוסלו) לפיתוח מנהיגות.

קובי מרדכי

בן 36 , איש הייטק המתגורר בתל אביב , בעל תואר ראשון במינהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מהקריה האקדמית אונו שמח לעזור, לתרום ולהיות חלק מהעמותה

אריאלה וולה לניאדו

אריאלה וולה לניאדו, מנהלת תכניות בקרן פילנתרופית ומנהלת תכנית HealthCare Innovation MBA בבנתחומי הרצליה נשואה ואמא לשניים. בעלת ניסיון עשיר בניהול פרויקטים במגזר הציבורי והשלישי.ריכזה פרויקטים במשרד לשיתוף פעולה אזורי.ניהלה את תכנית "בבית ביחד" לשילוב העולים החדשים בחברה הישראלית בסוכנות היהודית,הקימה את יחידת הקליטה בקרן לידידות.בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני במנהל עסקים.שותפה ויוזמת קבלות שבת משפחתיות - קהילתיות בתל אביב.

שרון הדני דיין

מנהלת שיווק בחברת הייטק בינלאומית, בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בשיווק, ניהול פרויקטים ופיתוח עסקי בחברות, סטארט-אפים וארגונים חברתיים. בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ,תואר שני במנהל עסקים (MBA) וכיום לומדת לתואר שני בבריאות הציבור MPH). מאמינה ששמירה על אורח חיים בריא, פעיל ובטוח, הוא המתכון לנפש בריאה בגוף בריא. מלווה את העמותה מיומה הראשון מתוך אמונה שפעילות לחינוך והעברת ערכים אלו לדור הצעיר הם המפתח לשינוי.

איילת מייזנר

איילת ניהלה במשך 5 שנים את עמותת מהיום למניעת סוכרת ולקידום אורח חיים בריא ופעיל בישראל לפני כן היתה מנהלת הארועים של מרכז פרס לשלום ועסקה בהפקת ארועים בינלאומיים, גיוס משאבים ודוברות במחלקת קשרי החוץ של העמותה. אמא של איילת, אסתי, היתה אלופת ישראל בטריאתלון כך שמילדות בטיחות רוכבי האופניים בכבישים חשובה לה במיוחד. איילת בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בתקשורת וסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

רונן לניר

נשוי + 3 , איש הייטק ומנהל פרויקטים למעלה מ-25 שנה. רקע טכנולוגי עשיר עם ניסיון בניהול לקוחות, ניסיון שיווקי והבנה עסקית. בעברו בעלים של רשת אופניים. אוהב לעזור לזולת ועוזר לארגון בהובלתו וכמתנדב ובעזרה באירועי מכונאות אופניים בהם אנו תורמים זוגות אופניים לילדים בסיכון יחד עם חברות עסקיות מהמשק

אודי חממי

יאיר עודי - יועץ משפטי (התנדבות)

עורך דין יאיר עודי מתמחה בעסקאות בינלאומיות בהן מרכיב דומיננטי של טכנולוגיה. עיקר עיסוקו הוא בתחומי המשפט המסחרי, דיני חברות, מיזוגים ורכישות (לרבות רכישות ממונפות), ניירות ערך, מימון וקוד פתוח. יאיר מתמחה בעסקאות מימון מורכבות בחברות ומיזמים טכנולוגיים והוא הבעלים של משרד עורכי דין עצמאי.

תומר בן זקן - חבר ועדת ביקורת (התנדבות)

בן 37, בוגר כלכלה וניהול B.Sc, בעל רקע של שנים רבות בתחום הכספים בארגונים בינלאומיים גדולים.פעיל בהתנדבות בעמותה מיום הקמתה

"פעילות שנותנת משמעות מיוחדת לתלמידים שמעבירים אותה .. הם מדברים לחברים שלהם בגובה העיניים והדברים נקלטים יותר טוב . המדריכה שלימדה את הנושא היתה מקסימה והתלמידים העבירו את השיעור כמו גדולים.. יום השיא לרכיבה על האופניים היה יום כיף וחוויה במיוחד שהיו לנו שני אנשים מקסימים שעשו את הפעילות לאתגר עבור הילדים"
שמעון
מנהל ממ"ד נועם נתניה