מנהלות בתי ספר? רכזות זה"ב? מנהלי מטות בטיחות? הגעתם למקום הנכון. ראו מה יש לנו להציע לכם:

מנהלי/ות בתי ספר , רכזי/ות זהירות בדרכים , מנהלי/ות זהירות בדרכים עירוניים. אנחנו כאן בשבילכם ! 

תוכנית מדריכים בדרכים שהינה ארגון ללא מטרות רווח כאן בשביל לעזור לכם לממש את מטרותיכם בצורה קצת אחרת. אנחנו פה בכדי ליצור שינוי בבטיחות בדרכים על אופניים אצל ילדים ונוער באופן שונה ובאופן שיתופי ואיכותי יותר מהמוכר.

התוכנית שהינה תוכנית בת 3 שלבים פותחה על ידי אנשים עם הנסיון הגדול ביותר בארץ ובשיתוף פעולה עם ארגון בינלאומי גדול עם נסיון רב.

בשיתוף פעולה עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, משרד החינוך, חברת טויוטה ישראל אנו מציעים לכם לקחת חלק בתוכנית “מדריכים בדרכים” וליישם זאת במסגרת הסביבה והאזור שלכם.

יחד איתנו תוכלו לבחור בכמה אפשרויות לביצוע מיידי של תוכנית התערבות להעלאת המודעות לזהירות בדרכים על אופניים בקרב הילדים והנוער שאתם עובדים איתם ואחראים עליהם. 

אנו מציעים לכם לקחת חלק באחת מהאפשרויות הבאות:

1. תוכנית מדריכים בדרכים שלבים 1 , 2, 3– עבודה ממוקדת ב-3 שלבים בהדרכות של ילדים בחינוך הפורמאלי בבית הספר בצורה חדשנית ואיכותית ובדרך יצירתית לשילוב ילדים מנהיגים בהדרכות. 

2. תוכנית מדריכים בדרכים במסגרת יישוב – הכנת תוכנית מקיפה ואיכותית לקיום של הדרכות ואירועים במסגרות השונות ביישוב הפורמאליות והבלתי פורמאליות: בתי ספר, מתנ”ס, אירוע מקומי וכו’.

3. מיפוי עירוני וייחודי של אפקטיביות בהשקעה בשבילי אופניים והליכה 

3. ייעוץ , עזרה והפקה של מסעות אופניים לבטיחות בדרכים , הדרכות מיומנות על אופניים ועוד.

    

במסגרת הפעילות שלנו אנו מובילים תהליכים עירוניים ובית ספריים לקידום נושא ההליכה , מכיוון שאין יותר טוב מסרטון אז הנה קצת ממה שאנו עושים: 

המלצה 1: 

לכבוד: אייל הרשטיק , מדריכים בדרכים

הנדון: הבעת תודה 

אייל, ברצוני להודות לך על העברת הפיילוט “מדריכים בדרכים” שהעברת לילדנו בשכבת ג’-ו’.  הילדים מאוד התגאו ונהנו ללמוד וללמד את חבריהם לכיתה את הנושא “בטיחות באופנים”. במפגש הראשון עם המדריכים ההדרכה שלך הייתה בצורה משכנעת וב”גובה העיניים” של הילדים. הבאת חומרים מעניינים ומגוונים שנתנו לילדים אפשרות ליהנות ולבחור.

במהלך הפעילות שהילדים הסבירו לכיתתם את הנושא נתת להם את הבמה שלהם ורק חידדת במקומות מסיומים. אני חושבת שהפרויקט הזה חשוב מאוד ונותן לילדים הזדמנות לשמוע מחבריהם לכיתה את הדברים ולא ממבוגר, דבר שנותן הרגשה טובה, חינוכית וחוויתית לכל הצדדים.

אני מאחלת לך הצלחה בהמשך הדרך  …
יישר כוח

לירון צדוביץ
רכזת זה”ב
בית הספר “היובל” יהוד- מונוסון

המלצה 2 :

לכבוד: 
אייל הרשטיק , מדריכים בדרכים                                                                                   

 “מדריכים בדרכים” בשיתוף עמותת “צלול” שמו להן מטרה להוביל לשינוי בחינוך ילדי ישראל בשמירה על הסביבה הימית ומקורות המים של ישראל (ים, חופים, נחלים). יצרנו תוכנית חינוכית חדשה שבמרכזה יעמדו ילדים- מנהיגים צעירים מבתי הספר ויעבירו הרצאה בפני הכיתה והחברים שלהם. הכוונה היא להרצאה בגובה העיניים בנושא החשיבות שבשמירה על הסביבה הימית בישראל.

בנוסף יצרנו פעילות בה ניתן להוציא את כיתות בית הספר לחוף הים בכדי להתנסות באיסוף אשפה ובהרצאות וידע על הסביבה הימית

בחלק מהחשיבות שאנו רואים לקיום של תוכנית איכותית הזמנו חברה חיצונית המתמחה בנושא לבדוק ולעשות הערכה ומדידה על הפעילות שלנו ולהלן התוצאות המצוינות שקיבלנו:

צרו איתנו קשר עוד היום ושימעו על ההצעה שלנו אליכם